Ako si vyrobiť jednoduchú misku na fajčenie?

Aby ste si urobili jednoduchú misku na fajčenie, najskôr vypáľte dieru cez 2 -litrovú plastovú fľašu cigaretou asi do tretiny cesty hore. Potom rozoberte pero, aby vám zostal iba kryt, a zasuňte ho do otvoru, ktorý ste vytvorili, aby pero ukazovalo mierne nahor. Omotajte pásku okolo pera, kde sa stretne s fľašou, aby ste vytvorili vzduchotesné tesnenie. Pre misku nakrájajte kúsok hliníkovej fólie asi 1 meter štvorcový a zložte ju, aby mala 15 cm v priemere. Potom zabaľte hárok okolo plastovej fľaše s tabletkami. Držte 1 koniec listu okolo fľaše a druhým koncom otočte, aby sa vytvorila trubica. Nakoniec vložte tenký koniec misky do pera a zaistite ho páskou. Tipy, ako používať misku s tabletkou, čítajte ďalej!

Aby ste si urobili jednoduchú misku na fajčenie
Aby ste si urobili jednoduchú misku na fajčenie, najskôr vypáľte dieru cez 2 -litrovú plastovú fľašu cigaretou asi do tretiny cesty hore.

Ak ste vo väzbe a potrebujete fajčiť, vždy si môžete z kúska ovocia vytvoriť jednoduchú misku tak, že do nej špajľou alebo perom vyrežete 2 tunely. Môžete si tiež vyrobiť komplikovanejšiu misku, ktorá zabalí o niečo silnejší úder z fľaše s vodou a čistej zásuvky bez povrchovej úpravy. Malo by ísť iba o možnosti z posledného jarku, pretože fajčiť z materiálov, ktoré nie sú určené na fajčenie, nie je nikdy úplne bezpečné. Vždy, keď je to možné, používajte sklenenú alebo drevenú fajku, aby ste sa ubezpečili, že nepoškodzujete svoje telo, a nikdy nevdychujte hliníkovú fóliu alebo pásku. Aj keď to nie je technicky misa, vždy môžete použiť kovové pero, ak chcete alternatívne vyrobiť jednoduchú fajku.

Metóda 1 z 2: vyrezanie kúska ovocia

 1. 1
  Nájdite čerstvý kúsok ovocia so šupkou. Ak urobíte správne kroky, môže ako misa fungovať takmer každý kus ovocia. Klasickou voľbou je jablko, ale môžete použiť hrušku, patizón, melón alebo iné pevné ovocie. Majte na pamäti, že ovocie, ktoré sa rozhodnete použiť, ovplyvní chuť vášho dymu.
  • Akékoľvek ovocie, ktoré je možné ošúpať ručne, napríklad banán alebo pomaranč, nepovedie k najlepšej miske. Ich vnútro býva príliš mäkké na to, aby vyrobilo misku.
  • Ľudia gravitujú k používaniu jabĺk ako fajok, pretože majú zvyčajne najmenší vplyv na dym podľa chuti a ľahko sa s nimi pracuje.
  • Ovocie by ste nemali jesť, keď z neho fajčíte, pretože môžete prehltnúť zvyšky dymu alebo butánu. Prehltnutie spáleného tabaku je pre váš žalúdok tiež dosť zlé.
 2. 2
  Pomocou špajle urobte dieru do boku ovocia. Ak používate jablko, položte ho stopkou nahor. Špíz položte do polovice ovocia a špičkou špajle prepichnite ovocie. Ak používate uhorku alebo dlhý kus ovocia, urobte dieru v strede jedného konca, nie v strede.
  • Ak nemáte špajľu, môžete pero rozobrať a puzdro použiť po umytí.
  • Po prepichnutí môžu z vášho ovocia vychádzať zvyšky alebo šťava. Dať papierový uterák alebo iný kus dole pod ním, ak chcete, aby bol proces vyčistenie jednoduchší.
 3. 3
  Špajľu vpichnite priamo do stredu ovocia. Zatlačte špíz do stredu ovocia. Zastavte hneď, ako narazíte na stred ovocia. Ak používate jablko, bude to priamo pod stonkou. To môže byť dosť ťažké, pretože nevidíte dovnútra ovocia, ale vždy, keď skončíte, sa môžete kedykoľvek vrátiť a opraviť svoju prvú dieru.
  Výroba misky na fľašu s vodou
  Výroba misky na fľašu s vodou.
 4. 4
  Pichnite špajľou cez vrchol ovocia, aby ste vytvorili 90-stupňový tunel. Špajľu umiestnite zhora priamo na stred ovocia. Ovocie prichyťte svojou nedominantnou rukou a ovocie zhora opatrne prepichnite. Pretlačte špíz, kým sa nedostanete k prvému otvoru, ktorý ste urobili. Ak chcete tunel vyčistiť a rozšíriť, môžete špajľu v oboch dierach potrieť.
  • Ak používate jablko, umiestnite otvor na bok stonky alebo nožnicami nožnice zastrihnite a potom ovocie prepichnite.
  • Ak necítite, že sa 2 tunely spájajú, vráťte sa k svojmu prvému rezu a pokračujte v jeho vyhĺbení, kým neuvidíte špíz z vrchu ovocia.
 5. 5
  Malým nožom alebo lyžičkou vydlabte z vrchu misku. Buď môžete do vrchu ovocia vydlabať 2,5-2,5,1 cm šišku, alebo môžete naberať ovocie pomocou čajovej lyžičky. Umiestnite misku priamo nad stred zvislého tunela v ovocí. Zlikvidujte všetok prebytočný potravinový odpad.

  Tip: Čím hrubší je váš tabak, tým väčšiu môžete misku vyrobiť. Ak máte extrémne jemný súlož, urobte si misku menšou.

 6. 6
  Vrch ovocia naplňte tabakom a vdýchnite z boku. Vložte svoj tabak do misy, ktorú ste vyrezali lyžicou alebo nožom. Zdvihnite ovocie a položte pery okolo druhého otvoru na boku ovocia. Zapaľovačom zapáľte tabak navrchu a súčasne vdychujte. Vypusťte zapaľovač 1-2 sekundy, kým sa nadýchnete a vychutnajte si dym!
  • Možno budete musieť tabak trocha potľapkať po miske, aby vám neplával, ak bude fúkať vietor.

Metóda 2 z 2: Výroba misky na fľašu s vodou

 1. 1
  Zaobstarajte si plastovú fľašu s vodou o objeme 0,35-0,47 l. Ak bola vo vašej fľaši uložená iná tekutina ako voda, vyhnite sa jej použitiu. Vdýchnutie cukru je nebezpečné a vo vnútri fľaše môžu zostať zvyšky, aj keď ju periete. Ak nemáte prístup k menšej fľaši, môžete použiť 2 l fľašu.
  • Úder z fľaše s vodou bude neuveriteľne silný, takže to nepreháňajte, ak fajčíte tabak z fľaše s vodou.
  • Ak je vo vašej fľaši voda, vyprázdnite ju a potom počkajte, kým nevyschne, a potom zostrojte misku.
 2. 2
  Špičkou pera vypichnite do boku fľaše v blízkosti dna. Na fľaši s vodou ponechajte uzáver. Špičkou guľôčkového pera prepichnite otvor v boku fľaše. Umiestnite otvor blízko dna fľaše s priemerom 5,1 až 10,2 cm. Ak chcete, počiatočný vpich môžete použiť malý nôž, ale dávajte pozor, aby vaša diera nebola väčšia ako šírka pera.
  • Puzdro plastového pera použijete ako driek svojej misky, takže použitie pera na prepichnutie misky zaistí, že pero zapadne do otvoru.
  Neponúkne najlepšiu misku
  Akékoľvek ovocie, ktoré je možné ošúpať ručne, napríklad banán alebo pomaranč, neponúkne najlepšiu misku.
 3. 3
  Druhý otvor umiestnite 5,1-10,2 cm (2-4 palce) na stranu blízko prvého otvoru. Malým nožom prepichnite malý otvor niekoľko centimetrov vedľa prvého otvoru. Toto bude vaša sacharidová diera. Pri fajčení zakryjete prstom tento otvor, aby ste fľašu naplnili dymom. Potom zdvihnete prst, aby ste priviedli vzduch a uľahčili vdýchnutie dymu.
  • Budete ťažko dýchať, ak po spálení tabaku vo fľaši neprúdi vzduch.
 4. 4
  Rozoberte pero a puzdro vyberte. Odstráňte guľôčkový hrot vytiahnutím a rukou alebo malým nožom zložte spodný kryt pera. Odstráňte všetky cievky alebo vnútorné súčasti. Puzdro pera umyte pod teplou vodou, aby ste zmyli všetky zvyšky alebo atrament. Ak používate mydlo, musíte vnútro pera opláchnuť 5-10 minút a vatovým tampónom odstrániť všetky zvyšky mydla z vnútornej strany puzdra.
  • Lacné guľôčkové pero funguje najlepšie, pretože sú zvyčajne veľmi ľahko rozobrať ručne.
  • Ak je špička zalepená, možno budete musieť odstrániť špičku. Keď urobíte otvor pre stonku, nepotrebujete ho, takže sa nemusíte báť, že ho zlomíte.
 5. 5
  Zasuňte puzdro na pero do prvého otvoru, ktorý ste urobili. Zatlačte puzdro pera cez prvý otvor, ktorý ste urobili špičkou pera. Tesnenie by malo byť vzduchotesné, pretože na vytvorenie otvoru ste použili pero. Zasuňte puzdro na pero pod uhlom nadol, aby sa zaklinilo v dolnom rohu fľaše.

  Upozornenie: Ak tesnenie nie je vzduchotesné, držte vatu v mieste otvoru, kam uniká vzduch, keď fajčíte. Nemôžete použiť pásku, pretože lepidlo je pri vdýchnutí toxické.

 6. 6
  Na hornú časť pera vložte objímku, aby ste vytvorili misku. Získajte 2332 zásuvku z železiarstva a opláchnite ju pod vodou 3-4 sekundy, aby sa zbavil prachu. Zásuvka nemôže byť lakovaná a musí byť celá vyrobená z nehrdzavejúcej ocele, mosadze alebo titánu. Čokoľvek, na čom je povlak alebo farba, nemožno použiť. Umiestnite malý otvor do zásuvky v hornej časti odkrytého otvoru v pere.
  • To bude fungovať ako vaša misa. 2332 zásuvka sa perfektne zmestí na štandardné pero.
  • Ak nemáte čistú, nedokončenú zásuvku, môžete použiť kovový hrot pera tak, že ho otočíte hore dnom do otvoru v puzdre na pero.
 7. 7
  Naplňte objímku tabakom a položte prst na karbónový otvor, aby ste fajčili. Zabaľte tabak do zásuvky. Trochu ho poklepte a nakloňte fľašu k perám. Odstráňte viečko z fľaše, ak ste to ešte neurobili a priložte okolo neho pery. Zapaľte misku zapaľovačom, zatiaľ čo prst sedí nad dierou sacharidov a trochu sa nadýchnite. Po zapálení tabaku vyberte prst z otvoru pre sacharidy a zhlboka sa nadýchnite, aby sa dym dostal do pľúc.
  • Ak chcete, fľašu s vodou môžete použiť aj 2–3 krát, ale chuť tabaku začne po viac ako niekoľkých použitiach chutiť trochu zábavne.
  • Do fľaše s vodou vám môže spadnúť nejaký tabak. Nie je to však veľký problém a proces fajčenia to neovplyvní.
Môžete si tiež vyrobiť komplikovanejšiu misku
Môžete si tiež vyrobiť komplikovanejšiu misku, ktorá zabalí o niečo silnejší úder z fľaše s vodou a čistej zásuvky bez povrchovej úpravy.

Varovania

 • Na výrobu misy alebo rúrky nikdy nepoužívajte cínovú alebo hliníkovú fóliu. pri vdýchnutí je toxický, aj keď si veľa ľudí myslí, že je bezpečné používať ho v rúrach a miskách.
 • Vyrobiť misku z materiálov, z ktorých nebolo navrhnuté fajčenie, je zlý nápad a malo by sa to robiť iba ako posledná možnosť.
 • Ak chcete inú možnosť, môžete použiť kovové pero na výrobu fajky.

Veci, ktoré budete potrebovať

Vyrezávanie kúska ovocia

 • Špíz
 • Nôž alebo lyžica

Výroba misky na fľašu s vodou

 • Fľaša na vodu
 • Pero
 • 2 332 zásuvka
 • Nôž (voliteľné)
Vylúčenie lekárskej zodpovednosti Obsah tohto článku nemá slúžiť ako náhrada odbornej lekárskej pomoci, vyšetrenia, diagnostiky alebo liečby. Pred začatím, zmenou alebo ukončením akejkoľvek zdravotnej starostlivosti by ste mali vždy kontaktovať svojho lekára alebo iného kvalifikovaného zdravotníckeho pracovníka.
Súvisiace články
 1. Ako rehydratovať cigary?
 2. Ako používať vodný bong?
 3. Ako zlikvidovať Avertin?
 4. Ako užívať doxycyklín?
 5. Ako brať včelí peľ?
 6. Ako používať Alprazolam?
FacebookTwitterInstagramPinterestLinkedInGoogle+YoutubeRedditDribbbleBehanceGithubCodePenWhatsappEmail